O MNĚ

Jmenuji se Miroslava Fendrychová, absolvovala jsem spoustu kurzů masáží, i jiných metod a své dovednosti stále rozšiřuji. Naplňuje mne, když mohu pomáhat lidem, rozpoznávat příčiny jejich fyzických bolestí, které mají často původ v psychice a prostředí které je ovlivňuje. Někdy stačí navést dotyčného k určitému uvědomění a tělo na to krásně zareaguje.

Ve své masérské praxi kombinuji různé techniky a metody pocitově, a s nejlepším vědomím přímo na míru danému člověku i problému, se kterým za mnou přichází.

Stejně jako téměř každý člověk dnešní doby, jsem prošla a stále procházím vývojem sebepoznání. K uvědomění této cesty a vlastně i k pomáhající profesi mě přivedly vlastní zkušenosti z  nemoci, těžkosti z minulosti i rodových zátěží, nároky při výchově dětí, lačnost po vědění, jak všem pomoci. Věřím že kolik je na světě potíží, tolik se nám může dostat pomoci. Mám štěstí na lidi a bytosti, kteří mě provázeli a provázejí svou pomocí i přítomností, je Vás téměř tolik, kolik Vás znám a všichni si včetně mé rodiny zasloužíte veliký dík, DĚKUJI! Přesto všechno jsem pro pomoc druhým sama na sebe pozapomněla a šidila i rodinu. Nyní cítím, že přišel čas stáhnout se na určitou dobu sama k sobě,  vlastní transformaci a své rodině, vyrovnat dluhy. Z toho důvodu omezuji pro letošní rok pracovní dobu. Přirovnala bych se k pocitu housenky která spořádala spoustu ,,jídla" (informací, prožitků i bolestí z Vašich příběhů) a teď se potřebuji zakuklit, vše strávit  a transformovat, abych mohla, až dozraje doba vyletět jako motýl :). Už se na to těším a věřím, že Vy můžete také.

MASÁŽE NA MÍRU

Miroslava Fendrychová 

IČO: 88829090


REZERVACE TERMÍNŮ: 

TELEFON:  +420 605 780 213                  EMAIL:  miru.fe@email.cz                      ADRESA:                                                   Komenského 366,                                   517 42Doudleby nad Orlicí

Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!