ŠAMANSKÉ CEREMONIE

Šamanské ceremonie

Pokud cítíte, že se v životě nemůžete pohnout z místa, nevíte si rady, chcete-li cokoli změnit, uzdravit vztahy, najít svůj vlastní směr, zdraví, spojit se se svou duší, srdcem, nebo si Vás ,,to" jednoduše zavolá, neváhejte a kontaktujte mě pro přihlášení na různé ceremonie se šamanem Janem Luňáčkem v Doudlebách nad Orlicí.

Pana Luňáčka jsem poprvé poznala v Brně na ceremonii Rapé. Táhlo mě to tam a bylo to silnější než já a můj strach. Šaman bez předchozích informací navázal na události, které jsem týden před tím řešila konstelačně s mou kolegyní. Na ceremonii přišlo takové uvolnění i uvědomění, že jsem cítila přání navštěvovat jeho akce častěji. Své nadšení jsem sdílela se známými a i oni by něco takového rádi poznali. Zrodil se tedy nápad a domluvili jsme šamanské ceremonie s panem Luňáčkem i u nás, mám velikou radost a vážím si jeho ochoty, vím, že i tak je dost vytížen.

                                                    Na stránkách:                                                                                                                                         https://www.pomocklidem.cz                                                                                                                   si můžete přečíst bližší informace k rituálům,                                                                                které se budou konat:                                                                                   

Doudleby nad Orlicí  Komenského 366

Termíny pro rok 2020: 

vždy od 18 hodin

27. 01. Šamanský očistný a harmonizační rituál jemný

18.2. Rapé ceremonie

9.3. Šamanský rituál hojnosti

3.4. Šamanský rituál pálení - rozpouštění negací a strachu

23.4. Rapé ceremonie

14.5. Rapé ceremonie

4.6.  Šamanský rituál propuštění a osvobození se od nepotřebných vědomí

22.6. Rapé ceremonie

13.7. Rapé ceremonie

24.8. Ceremonie pro ženy

Ceremonie pro ženy - návrat k sobě
Šaman Jan Luňáček
Jedná se o ceremonii vhodnou pro naprosto každou ženu, která touží po návratu k sobě samé a své ženské energii.
Ženy byly dlouhá staletí utlačovány a zvláště v poslední době, jak se vše uvolňuje a ženy se snaží prosadit, zbytečně používají mužskou energii, protože mají pocit, že jedině když budou silné, tak ve světě obstojí. Takto se vystavují velmi těžkým situacím a zbytečnému utrpení. Jenom tím, že nejsou samy sebou.
Tato ceremonie nám pomáhá pochopit, co se nám v životě děje, proč jsme nešťastné v našich vztazích, pomáhá k návratu k ženské energii, probuzení naší vnitřní Bohyně a navrácení se na naše pravé místo ve stvoření. Na ceremonii nás provází posvátný čaj wayusha a šaman nás pročišťuje vonnými vykuřovadly, esencemi a chřestidly od všech nadbytečných nánosů všedních dní a pomáhá nám spojit se se sebou.
Doporučuji i pro ženy, které zatím nemají s podobnými akcemi žádné zkušenosti.

14.9. Rapé ceremonie

5.10. Šamanský rituál vědomí srdce

Jan Luňáček o tomto říká: transformace je cestou z mysli a ega do našeho duchovního srdce. Tento rituál je zaměřen na přijetí a vědomé propojování s naším srdcem, ve kterém se nachází naše prapůvodní podstata a podstata všeho bytí. Je to přímé spojení se sebou samým - veškerenstvem - stvořitelem. Vše probíhá za doprovodu bubnování, čištění pomocí chřestidel a všeho co vás podpoří v tomto procesu. Rituál je zaměřen na srdeční čakru, je velmi jemný a probouzí naše vědomí srdce. Toto centrum, je propojení naprosto všeho. Není vhodné do tohoto rituálu vstupovat dynamicky, protože by se otevřelo mnoho věcí. Je určen na jemné, pozvolné otevírání a zvědomování vaší reality srdce. Rituál je tedy podporou na cestě transformace.

26.10. Rapé ceremonie


16.11.

7.12.

21.12.