ŠAMANSKÉ CEREMONIE

Šamanské ceremonie

Pokud cítíte, že se v životě nemůžete pohnout z místa, nevíte si rady, chcete-li cokoli změnit, uzdravit vztahy, najít svůj vlastní směr, zdraví, spojit se se svou duší, srdcem, nebo si Vás ,,to" jednoduše zavolá, neváhejte a kontaktujte mě pro přihlášení na různé ceremonie se šamanem Janem Luňáčkem v Doudlebách nad Orlicí.

Pana Luňáčka jsem poprvé poznala v Brně na ceremonii Rapé. Táhlo mě to tam a bylo to silnější než já a můj strach. Šaman bez předchozích informací navázal na události, které jsem týden před tím řešila konstelačně s mou kolegyní. Na ceremonii přišlo takové uvolnění i uvědomění, že jsem cítila přání navštěvovat jeho akce častěji. Své nadšení jsem sdílela se známými a i oni by něco takového rádi poznali. Zrodil se tedy nápad a domluvili jsme šamanské ceremonie s panem Luňáčkem i u nás, mám velikou radost a vážím si jeho ochoty, vím, že i tak je dost vytížen.

                                                    Na stránkách:                                                                                                                                         https://www.pomocklidem.cz                                                                                                                   si můžete přečíst bližší informace k rituálům,                                                                                které se budou konat:                                                                                   

Doudleby nad Orlicí  Komenského 366

Termíny pro rok 2020: 

vždy od 18 hodin

27. 01. Šamanský očistný a harmonizační rituál jemný

18.2. Rapé ceremonie

9.3. Šamanský rituál hojnosti

3.4. Šamanský rituál pálení - rozpouštění negací a strachu

23.4. Rapé ceremonie

14.5. Rapé ceremonie

4.6.  Šamanský rituál propuštění a osvobození se od nepotřebných vědomí

22.6. Rapé ceremonie

13.7. Rapé ceremonie

24.8. Ceremonie pro ženy

14.9.

5.10.

26.10.

16.11.

7.12.

21.12.