ŠAMANSKÉ CEREMONIE

Šamanské ceremonie

Pokud cítíte, že se v životě nemůžete pohnout, nevíte si rady, chcete-li cokoli změnit, uzdravit vztahy, najít svůj vlastní směr, zdraví, spojit se s vaší duší, srdcem, nebo si Vás ,,to" jednoduše zavolá, neváhejte a kontaktujte mě pro přihlášení na různé ceremonie se šamanem Janem Luňáčkem v Doudlebách nad Orlicí na adrese: miru.fe@email.cz                                                                                              Zde vám budou zodpovězeny i případné dotazy.                                                                        

Pana Luňáčka jsem poprvé poznala v Brně na ceremonii Rapé.                                                                     Táhlo mě to tam a bylo to silnější než já a mé obavy. Šaman bez předchozích informací navázal na události, které jsem týden před tím řešila konstelačně s mou kolegyní Mirkou Mejtskou.                           Při ceremonii přišlo takové uvolnění i uvědomění, že jsem cítila přání navštěvovat jeho akce častěji. Své nadšení jsem sdílela se známými a když viděli jak zářím, zatoužili podobné prožít i oni.                       Jelikož je Brno, kde šaman nejvíce působí přece jenom trochu z ruky,                                              zrodil se nápad a domluvili jsme šamanské ceremonie i u nás v Doudlebách.                                          Mám velikou radost a vážím si toho, že je ochotný jezdit také mezi nás i přes svou vytíženost.

                                                                                                                                   

Dnes 11.12. 2020 uběhl necelý rok od doby, kdy jsem sem vložila první řádky o šamanských ceremoniích (předchozí dva odstavce výše) a můj život, život mé rodiny i mých přátel, kteří se rozhodli jít touto cestou se skokově mění k lepšímu ve všech oblastech.                                                Poznala jsem, že právě tyto ceremonie jsou v porovnání s ostatními alternativními přístupy na cestě k sobě opravdu vyjímečné a vřele je doporučuji Vám všem, kteří toužíte porozumět zákonům vesmíru, tomu co se Vám v životě děje a samozřejmě ruku v ruce s tímto přichází přirozený spirituální růst v rovnováze s Vaším bytím. Rádi uvítáme všechny, kteří to se sebou myslíte opravdu vážně.


                                          Na stránkách:                                                                                                                                         https://www.pomocklidem.cz      

                   nebo na facebooku Šamanské ceremonie a rituály                                                                             si můžete přečíst bližší informace k ceremoniím a rituálům, které se budou konat.                                                                                                    

Termíny konání ceremonií pro rok 2021 v Doudlebách nad Orlicí:

středa  26.5.

čtvrtek  24.6.

pondělí  26.7.

pondělí  9.8.

pondělí  23.8.

středa   15.9.

pondělí   27.9.

pondělí   18.10.

středa   10.11.

pátek  10.12. 

středa 22.12.