Spojte se s tím kdo jste

ŠAMANSKÉ CEREMONIE a RITUÁLY 

Šamanské dálkové meditace 

Termíny dálkových meditací a další informace najdete zde.

Cena každé dálkové meditace 1 000,-Kč.

Přihlášení na meditaci na:
honzasamanismus@seznam.cz
Telefon: 739 370 339 

Šamanské ceremonie a rituály s Janem Luňáčkem v příjemném prostoru v Doudlebách nad Orlicí 


Mé první setkání se šamanem proběhlo v Brně na ceremonii Rapé. Honza tenkrát bez předchozích informací a znalostí mého života přirozeně navázal na události, které jsem  řešila konstelačně týden předtím. Při ceremonii jsem pocítila velké osvobození a uvědomění. Zatoužila jsem jeho sezení navštěvovat častěji. Brno je přece jen trochu z ruky, a tak jsem ho požádala, jestli by mohl jezdit i do našeho kraje a ... stalo se.   Nyní máte možnost růstu a pomoci v blízkosti tohoto vyjímečného člověka i vy z blízkého okolí, bez časové náročnosti dlouhého cestování. Tato pomoc v porovnání s ostatními alternativními přístupy je pro mě zatím největším přínosem na mé cestě a vřele ji doporučuji všem ostatním, kteří touží:

  • Porozumět sami sobě a tomu, co se jim v životě děje
  • Odstranit překážky a bloky ve svém životě
  • Propojit se svou duší i srdcem 
  • Poznat pravdu, lásku a začít ji žít
  • Spirituální růst bez zbytečných omáček a ezokeců :) 

Jestli to se sebou myslíte vážně a chcete si třeba jenom vyzkoušet, jestli je tato cesta tou, kterou hledáte,

rádi Vás spolu s Honzou přivítáme ve společnosti fajn lidí, příjemných energií a bytostí, které šamana neustále provázejí.

Cena 2000,-

                                                                           Platí se při příchodu na místo.                                                                                                                         Začínáme v 18h a ideální předpokladáný konec je ve 22h.                                                                                              Délka každého sezení se může lišit a odvíjí se podle zpracovávaného tématu a naší schopnosti se na něj  naladit. 

                     Může se stát, že na vás budou energie silné a budete chtít odejít před ukončením ceremonie,                           v tomto případě se peníze nevracejí. 

Kontakt pro objednání a případné dotazy na emailu:

miru.fe@email.cz

nebo sms (zavolám zpátky, jakmile to půjde)

telefon: 605 780 213

 Termíny pro rok 2023:

18.1. st

13.2. po

20.3 po

17.4. po

15.5. po

12.6. po

19.7. st

4.9 po

2.10. po

1.11. st

20.11. po


O ceremoniích a dalších šamanských rituálech


RAPÉ CEREMONIE

Významným pomocníkem při těchto procesech je Rapé, které je legální a nenávykové.

Indiánská směs Rapé z Peru má charakteristiku šňupacího tabáku. Tato směs je aplikována do nosu. To přináší zpravidla intenzivní energetický zážitek, protože dochází k prudkému otevření našeho energetického pole a vědomí.

Podání Rapé předchází aplikace očních kapek Sananga, které uvolňují energetické blokády v očích. Také působí na úrovni vědomí a otvírají 3.oko. Kapičky se v očích projevují pálením po dobu asi 10 vteřin.

Při rituálech popíjíme posvátný čaj Wayusha, který vše jemně urovnává a dokončuje. Někdo může mít po tomto čaji i lucidní snění.

Na ceremonii je vhodné přijít s konkrétním záměrem, který na základě aplikace pracuje ve vašem vědomí a energetickém poli. pročištění energetického pole a vědomí probíhá šamanskými chřestidly a vonnými esencemi.

Pokud jste již někdy absolvovali ceremonii, či aplikaci Rapé u jiných průvodců, nebo bez vedení šamana, připravte se na to, že prožitek i celkový výsledek se může velmi lišit.

Tyto ceremonie jsou velmi transformační.

Při Rapé Ceremonii může být nevolno a někdo může i zvracet.

Může po ní být náročnější řídit, zvažte proto raději delší cestování.

Šamanský rituál hojnosti

Za pomocí vykuřovadla, vonných esencí, šamanského bubnování, chřestidel a popíjení čaje Wayusa se při rituálu spojujeme s proudem své hojnosti a necháme uvolňovat a rozšiřovat jeho tok a vědomí hojnosti, kterého jsme součástí.

Šamanský rituál pálení, rozpouštění negací a strachu

Za pomoci šamanského bubnu, vonných esencí, vykuřovadla a chřestidel dochází při rituálu k rozpuštění negací, strachů, zrušení negativních programů mysli a všeho co s tím souvisí.

Šamanský rituál odpuštění

Za pomocí chřestidel a bubnovaní dochází k pomoci s odpuštěním. Buď přímo v určité oblasti nebo prostě jen odpuštění. Odpuštění je největší a zároveň nejjemnější silou, se kterou jsem se setkal. Uzdravuje naši duchovní bytost z nitra našeho srdce.

Šamanský rituál přijetí

Letitou praxí a také ve spolupráci s ostatními terapeuty jsem dospěl k závěru, že klíčem od našeho vnitřního vědomí je opravdové přijetí. Pokud tedy máte touhu po opravdovém přijetí je pro vás rituál vhodný.

Šamanský rituál propuštění a osvobození se od nepotřebných vědomí.

Je vhodný pro každého, kdo si přeje uvolnit a propustit prožitky minulosti. Tento rituál je nezbytnou součástí transformace. Je velmi důležité věci zpracovat, pochopit, prožít nebo jakýmkoliv jiným způsobem zpracovat. Pak ale nastává taková tečka za prací a tou je vše propustit a uvolnit, aby vše nové mohlo přicházet. Kdo si přeje věci propustit z hloubky své duchovní bytosti, je pro něj vhodný tento rituál

Šamanský rituál vědomí srdce

Tento rituál je zaměřen, jak napovídá jeho název, na vědomí duchovního srdce. Cesta transformace je, jak je známo, cestou z mysli a ega do našeho duchovního srdce. Rituál je tedy prováděn na přijetí a vědomé propojování s naším srdcem, ve kterém se nachází naše prapůvodní podstata a podstata všeho bytí. Tedy přímé spojení se sebou samým-veškerenstvem-stvořitelem. Jako u každého rituálu probíhá vše za doprovodu bubnování, čištění pomocí chřestidel a všeho, co vás podpoří v procesu, pro který jste se rozhodli.

Šamanský rituál Matky Země, rituál znovuzrození duše

Rituál Matky Země je prováděn klasickým způsobem za pomocí šamanských pomůcek. Záměrem rituálu je osvobodit se tak, aby naše bytí našlo vědomé propojení s Matkou Zemí a jeho energie tím vibrovala na stejné vibraci. Kdo si tedy přeje posunout se v této oblasti, je pro něj tento rituál vhodný.

Šamanský očistný a harmonizační rituál jemný

Za pomocí vykuřovadel, šamanského bubnu, vonných esencí a chřestidel dochází k jemné harmonizaci a vyladění vašeho energetického pole. Dalo by se říci, že je to taková relaxace.

Vědomí vykuřovadel

Při tomto setkání dochází za pomoci vykuřovadel, energie a šamanského bubnování k harmonizaci a jemnému pročištění i vyladění energetického pole. Práce je zaměřována také přímo na čakry.

Odkaz na šamanismus:

https://www.samanismus.com/

                                                      


MASÁŽE NA MÍRU

Miroslava Fendrychová 

IČO: 88829090


REZERVACE TERMÍNŮ: 

TELEFON:  +420 605 780 213                  EMAIL:  miru.fe@email.cz                      ADRESA:                                                   Komenského 366,                                   517 42Doudleby nad Orlicí

Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!