ŠAMANSKÉ CEREMONIE

Šamanské ceremonie

Pokud cítíte, že se v životě nemůžete pohnout, nevíte si rady, chcete-li cokoli změnit, uzdravit vztahy, najít svůj vlastní směr, zdraví, spojit se s vaší duší, srdcem, nebo si Vás ,,to" jednoduše zavolá, neváhejte a kontaktujte mě pro přihlášení na různé ceremonie se šamanem Janem Luňáčkem v Doudlebách nad Orlicí na adrese: miru.fe@email.cz                                                                                              Zde vám budou zodpovězeny i případné dotazy.                                                                        

Pana Luňáčka jsem poprvé poznala v Brně na ceremonii Rapé.                                                                     Táhlo mě to tam a bylo to silnější než já a mé obavy. Šaman bez předchozích informací navázal na události, které jsem týden před tím řešila konstelačně s mou kolegyní Mirkou Mejtskou.                           Při ceremonii přišlo takové uvolnění i uvědomění, že jsem cítila přání navštěvovat jeho akce častěji. Své nadšení jsem sdílela se známými a když viděli jak zářím, zatoužili podobné prožít i oni.                       Jelikož je Brno, kde šaman nejvíce působí přece jenom trochu z ruky,                                              zrodil se nápad a domluvili jsme šamanské ceremonie i u nás v Doudlebách.                                          Mám velikou radost a vážím si toho, že je ochotný jezdit také mezi nás i přes svou vytíženost.

                                                                                                                                   

Dnes 11.12. 2020 uběhl necelý rok od doby, kdy jsem sem vložila první řádky o šamanských ceremoniích (předchozí dva odstavce výše) a můj život, život mé rodiny i mých přátel, kteří se rozhodli jít touto cestou se skokově mění k lepšímu ve všech oblastech.                                                Poznala jsem, že právě tyto ceremonie jsou v porovnání s ostatními alternativními přístupy na cestě k sobě opravdu vyjímečné a vřele je doporučuji Vám všem, kteří toužíte porozumět zákonům vesmíru, tomu co se Vám v životě děje a samozřejmě ruku v ruce s tímto přichází přirozený spirituální růst v rovnováze s Vaším bytím. Rádi uvítáme všechny, kteří to se sebou myslíte opravdu vážně.


                                          Na stránkách:                                                                                                                                         https://www.pomocklidem.cz      

                   nebo na facebooku Šamanské ceremonie a rituály                                                                             si můžete přečíst bližší informace k ceremoniím a rituálům, které se budou konat.                                                                                                    

Termíny konání ceremonií pro rok 2021 v Doudlebách nad Orlicí:

úterý  5.1. 

čtvrtek 4.2.

středa  24.2.

středa  10.3.

středa  21.4.

středa  26.5.

čtvrtek  24.6.

pondělí  26.7.

pondělí  9.8.

pondělí  23.8.

středa   15.9.

pondělí   27.9.

pondělí   18.10.

středa   10.11.

pátek  10.12. 

středa 22.12.